Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Chwilę przed mikołajkami, w ramach projektu Dziecięca Niepoważna Wyobraźnia Muzyczna odbył się wyjazd do Teatru Wielkiego.

Utworzono dnia 06.12.2019

W ramach projektu „Dziecięca niepoważna wyobraźnia muzyczna” oraz programu „Kultura dostępna” dofinansowanego ze srodków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dniu 04.12.2019r. odbył się wyjazd do Teatru Wielki, na spektakl ,,Królewna Śnieżka i siedmu krasnoludków''. Projekt był skierowany do grupy dzieci z Domu Dziecka w Porszewicach, Centrum Pomocy Rodzinie, Stowarzyszenia "Czuję sercem" oraz najmłodszych konstantynowian. Poprzez cykl spotkań z kulturą "wysoką" sprzyjających integracji społecznej, umożliwiliśmy dostęp do kultury,rozbudowalismy poczucie ich tożsamości kulturowej i narodowej. Tym razem odwiedziliśmy Filharmonię Narodową w Warszawie. Zapraszamy na krótką fototrlację.

czytaj dalej na temat: Chwilę przed mikołajkami, w ramach projektu Dziecięca Niepoważna Wyobraźnia Muzyczna odbył się wyjazd do Teatru Wielkiego.

W Dniu 22.11.2019 po raz kolejny mieliśmy przyjemność wyjazdu dzięki dofinansowaniu z MKiDN, tym razem do OPERY NARODOWEJ.

Utworzono dnia 24.11.2019

W ramach projektu „Dziecięca niepoważna wyobraźnia muzyczna” oraz programu „Kultura dostępna” dofinansowanego ze srodków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dniu 22.11.2019r. odbył się wyjazd do Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, na spektakl ,,FREDRIANA''. Projekt był skierowany do grupy dzieci z Domu Dziecka w Porszewicach, Centrum Pomocy Rodzinie, Stowarzyszenia "Czuję sercem" oraz najmłodszych konstantynowian. Poprzez cykl spotkań z kulturą "wysoką" sprzyjających integracji społecznej, umożliwiliśmy dostęp do kultury,rozbudowalismy poczucie ich tożsamości kulturowej i narodowej. Tym razem odwiedziliśmy Filharmonię Narodową w Warszawie. Zapraszamy na krótką fototrlację.

czytaj dalej na temat: W Dniu 22.11.2019 po raz kolejny mieliśmy przyjemność wyjazdu dzięki dofinansowaniu z MKiDN, tym razem do OPERY NARODOWEJ.

W dniu 27.10.2019 odbył się wyjazd do Teatru muzycznego na spektakl MADAGASKAR. Dzięki dofinansowaniu z MKiDN.

Utworzono dnia 28.10.2019

W ramach projektu „Dziecięca niepoważna wyobraźnia muzyczna” oraz programu „Kultura dostępna” dofinansowanego ze srodków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dniu 27.10.2019r. odbył się wyjazd do Teatru Muzycznego, na spektakl ,,MADAGASKAR''. Projekt był skierowany do grupy dzieci z Domu Dziecka w Porszewicach, Centrum Pomocy Rodzinie, Stowarzyszenia "Czuję sercem" oraz najmłodszych konstantynowian. Poprzez cykl spotkań z kulturą "wysoką" sprzyjających integracji społecznej, umożliwiliśmy dostęp do kultury,rozbudowalismy poczucie ich tożsamości kulturowej i narodowej. Tym razem odwiedziliśmy Filharmonię Narodową w Warszawie. Zapraszamy na krótką fototrlację.

czytaj dalej na temat: W dniu 27.10.2019 odbył się wyjazd do Teatru muzycznego na spektakl MADAGASKAR. Dzięki dofinansowaniu z MKiDN.

20 grudnia 2019r. odbyła się premiera spektaklu „Moniuszko w czarnym teatrze”. Sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim wypełniła się po brzegi.

Utworzono dnia 07.01.2020

20 grudnia 2019r. odbyła się premiera spektaklu „Moniuszko w czarnym teatrze”. Sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim wypełniła się po brzegi. Miesiące prób i scenografia do ostatniej chwili utrzymana w tajemnicy wybrzmiały i rozświetliły się...

czytaj dalej na temat: 20 grudnia 2019r. odbyła się premiera spektaklu „Moniuszko w czarnym teatrze”. Sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim wypełniła się po brzegi.

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Utworzono dnia 08.01.2020
➡️ Już 23 stycznia zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszego miasta na bezpłatne przedstawienie teatralne pt. ,,Pipi wędrowniczka''. Spektakl dla wszystkich zainteresowanych milusińskich ! ➡️23.01.2020 godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie...
czytaj dalej na temat: Bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Akademia malucha 2020

Utworzono dnia 08.01.2020
Serdecznie zapraszamy na Akademię Malucha w nowym 2020r. Zachęcamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy od 13 stycznia w dwóch grupach:
czytaj dalej na temat: Akademia malucha 2020

Dziękujemy wszystkim sponsorom !

Utworzono dnia 16.12.2019

Serdecznie dziękujemy sponsorom, bez was organizacja I Jarmarku Bożonarodzeniowego 

czytaj dalej na temat: Dziękujemy wszystkim sponsorom !