Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim

VIII edycja

VIII Plener Malarski Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej  NATURA ECO ART – spotkajmy się w powiecie opoczyńskim.


Tegoroczna VIII edycja projektu odbywa się pod tytułem Pejzaż malowany ziemi łódzkiej – NATURA ECO ART – Spotkajmy się w powiecie opoczyńskim. Podobnie jak w ubiegłym roku plener będzie realizowany w dwóch odsłonach: stacjonarnej i otwartej. W wersji otwartej mogą wziąć udział artyści niezależnie od miejsca zamieszkania, którzy zgłoszą się telefonicznie lub mailowo do Galerii "Ogród Sztuki". W wersji stacjonarnej mogą wziąć udział tylko artyści spoza powiatu opoczyńskiego, którzy zgłoszą się  telefonicznie lub mailowo do Galerii "Ogród Sztuki". W obu wersjach o udziale decyduje kolejność zgłoszeń (limit miejsc: 30/ stacjonarny; 40/otwarty). Terminarz: plener stacjonarny odbędzie się w dniach 29 czerwca – 5 lipca 2015r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Stanica” w Miedznej Murowanej; plener owarty trwać będzie między 4 maja a  31 lipca 2015r. Więcej informacji tel. 42 211 62 89 lub galeria@konstantynow.pl.

http://www.mok.org.pl/web_images/logo_plener.png

 Artystów biorących udział w tegorocznym plenerze zachęcamy do zapoznania się z fotografiami malowniczych okolic Powiatu Opoczyńskiego na naszym facebooku.
www.facebook.com/pages/Miejski-Ośrodek-Kultury-w-Konstantynowie-Łódzkim/475430785813464

Jednoczenie zwracamy się z prośbą o jak najszybszą deklarację  wybranego przez Państwa obiektu do malowania. Termin max do 23.06.2015 r. 

 

ZAŁĄCZNIKI:

								

Katalog poplenerowy 2015

Utworzono dnia 16.04.2019, 22:06