DZIEŃ DZIECKA W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego, w szczególności tych najmłodszych, do wspólnego świętowania Dnia Dziecka!

29 MAJ 2024 GODZ. 16:00 – 19:00

PARK – PL. WOLNOŚCI W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM

W tym wyjątkowym dniu, który przypada również na Dzień Działacza i Animatora Kultury, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci. W programie znajdą się m. in. warsztaty artystyczne, gdzie najmłodsi będą mogli rozwijać swoją kreatywność. Dla miłośników ruchu i dobrej zabawy przygotowaliśmy animacje oraz piana party. Na miejscu będzie również fotobudka, w której będziecie mogli uwiecznić te radosne chwile, a dmuchańce zapewnią dzieciom nieskończoną ilość skoków i uśmiechu. Dodatkowo, dla tych, którzy lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, dostępne będą stoiska z tatuażami i warkoczykami. Muzycznych emocji dostarczy nam grupa taneczna Dynamic Beat oraz Studio Wokalne Iwony Starkowskiej.

Zapewniamy, że będzie to niezapomniane popołudnie pełne zabawy, radości i wspólnego świętowania. Do zobaczenia w parku na Placu Wolności w Konstantynowie Łódzkim!

Wydarzenie zrealizowane dzięki:

Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim

Konstantynów Łódzki

Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim

Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Spółka z o.o.

Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim

Sala zabaw Na fali